Jak nakupovat

Poté, co jste si v Galerii vybrali všechno, co jste chtěli, vyberte si některého z množiny dopravců (Česká pošta, DPD CZ nebo Zásilkovna), který Vám objednávku doručí na Vámi zadanou adresu, nebo na výdejní místo k osobnímu vyzvednutí. Pro Ty z Vás, se zájmem o osobní prezentaci zahrnující kromě příběhu o původu a zrodu pera také rady a doporučení, jak o plnicí pero pečovat, nabízím osobní předání v Praze. Po výběru dopravy nebo předání zbývá poslední, a to zvolit některou z aktuálně dostupných platebních metod:

  • on-line platba kartou prostřednictvím platební brány ComGate;
  • běžný bankovní převod;
  • dobírka.

V případě běžného bankovního převodu kupující najde potřebné údaje včetně QR kódu v posledním kroku objednávky, a také v potvrzovacím e-mailu. V něm jako přílohou najdete vystavenou objednávku. Bankovní převod obvykle netrvá víc jak 1 až 3 pracovní dny, v případě okamžité platby je platba připsána na účet neprodleně.

Pokud si plnicí pero vyberete z galerie, tzn. pero je již vyrobeno, odešlu Vám ho nejpozději do tří pracovních dnů. Proč ne hned? Je to jednoduché: pera nejen prodávám ale především vlastnoručně a zcela sám navrhuji a vytvářím, vybírám a nakupuji nezbytný materiál, hotová pera sám kontroluji, zkouším, sám je balím, sám vyplňuji adresné štítky, a také je sám odnáším k dopravci.

Pokud si v galerii nevyberete žádné z aktuálně nabízených per, ať už kvůli velikosti, tvaru nebo má vybrané pero na Váš vkus okázale vysoký lesk, nebo naopak příliš hluboký mat, nepropadejte beznaději!:-) Můžete mně oslovit prostřednictvím e-mailu uvedeného ve spodní části webové stránky, dále přes kontaktní formulář nebo zavolat (ideálně mezi 08h00 – 12h00), příp. napsat sms. V řádu hodin se Vám ozvu, a vsadím cokoliv, že společně připravíme a vytvoříme plnicí pero, které bude splňovat Vaše představy, Vaše požadavky.

Zaplacené zboží si můžete vyzvednout osobně nebo nechat poslat na poštovní adresu v rámci České republiky. Zboží z objednávky Vám rezervuji po dobu 7 dnů. V případě, že platba nebude na můj účet připsána ani po 7 dnech od odeslání objednávky, je objednávka stornována a zboží uvolněno k dalšímu prodeji.

Bližší informace naleznete v článku Dodací a platební podmínky.

V případě, že budeme plnicí pero navrhovat společně, od návrhu designu, přes materiálovou skladbu až po finální povrchovou úpravu, bude lhůta dodání odvislá také od dostupnosti zvolených materiálů. Obvyklá dodací lhůta je v těchto případech max. 10 týdnů. Garantovaná dodací lhůta bude součásti objednávky, jinými slovy, v okamžiku platby za zboží víte, kdy své zboží dostanete.