Dodací a platební podmínky

 

Dodací podmínky 

 

 

Pro objednávky nad 2 500 Kč včetně DPH je doprava, bez ohledu na dopravce zdarma.

 

 

Osobní odběr

 

po předchozí domluvě (602-659-225, peter.latecka@protonmail.com-Syc*42/yt*<x/J8-|Ej02h<xYq9) na adrese: Elišky Přemyslovny 444, 156 00 Praha 5 - Zbraslav

Cena: zdarma

 

 

Česká pošta, s. p.

 

Balík do Balíkovny 

Pokud si zvolíte tuto formu doručení své zásilky, budete stejně jako u doručení Na poštu vyzvání ke zvolení pobočky k doručení. U této formy doručení je nezbytné uvedení e-mailové adresy, prostřednictvím které Vás dopravce bude informovat nejen o podání zásilky a připravenosti zásilky k vyzvednutí, ale také o blížícím se konci úložné doby pro případ, že byste na ni pozapomněli.

Cena: 69 Kč

 

Balík Na poštu

Zásilka bude připravena k vyzvednutí u Vámi zvolené pošty obvykle do dvou pracovních dnů.

Cena: 99 Kč 

 

Balík Do ruky

I v tomto případě platí, že zásilka by Vám měla být doručena do dvou pracovních dnů po podání zásilky.

Cena: 129 Kč

 

 

DPD CZ

 

DPD Pickup 

Pokud si zvolíte tuto formu doručení, budete mít možnost vyzvednout si zásilku na jednom z téměř 1000 výdejních míst po celé ČR (depa dopravce, prodejny Sazky, pobočky Uloženky a další partnerské prodejny). I u této formy doručení Vás dopravce bude průběžně informovat SMSkou/e-mailem. 

Cena: 129 Kč

 

DPD Private

Také DPD CZ Vám zásilku doručí obvykle už následující pracovní den poté, co ji podám. O pohybu zásilky a hodinovém intervalu příjezdu kurýra Vás bude dopravce informovat formou SMS/e-mailem. Prostřednictvím webové aplikace DPD Kurýr máte možnost změnit adresu a termín doručení. 

Cena: 149 Kč  

  

 

Zásilkovna

 

Z-Point Česko 

Při objednávce vyberte výdejné místo, které, dle slov dopravce, najdete v každém městě nad 5 tis. obyvatel. Po předání zásilky k přepravě vám dopravce pošle e-mail s trasovacím číslem, a Vy tak máte možnost online kontrolovat cestu vaši zásilky. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám dopravce pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout, případně u dopravce lhůtu prodloužit až na 21 dnů.

Cena: 69 Kč

 

CZ Doručení na adresu HD 

Tato služba funguje na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán na základě aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime). 

Cena: 99 Kč 

 

 

Platební podmínky 


Běžný bankovní převod

Po odeslání objednávky se Vám zobrazí platební údaje včetně QR kódu, což je vychytávka pomocí které provedete platbu velice pohodlně, rychle a neomylně. Všechny tyto ůdaje Vám pro jistotu zašlu také na Váš e-mail. Ale nezapomeňte, že pokud nezaplatíte do 7 dnů, pošlu pero nejspíš někomu jinému.

 

Dobírka

Platba dopravci při převzetí zásilky hotově nebo platební kartou.

Výše poplatku: 29 Kč

 

Online platba kartou

Za zboží ve svém nákupním košíku zaplatíte platební kartou. Jedná se o rychlý a bezpečný způsob platby platební kartou přes zabezpečenou platební bránu. K provedení platby budete v posledním kroku objednávky přesměrování na stránky společnosti ComGate, která platební bránu provozuje. Po zadání čísla karty, její platnosti a 3-místního CVV/CVC kódu, který najdete na zadní straně vaší platební karty, dojde k uskutečnění platby. 

Výše poplatku: zdarma